zondag 6 januari 2019

Koninklijk bezoekOp zaterdagavond 5 december en zondagochtend 6 december 2019 konden we ons verheugen op koninklijk bezoek in de beide kerken van onze parochiefederatie waar we eucharistie vierden.
Het waren vooral jonge wijze meisjes en jongens, uitgedost in dure gewaden met een kroon op het hoofd en een ster in de hand, die kwamen luisteren naar het verhaal van Wijzen uit het Oosten, op zoek naar een Kind dat in Bethlehem geboren was.

Veel dank aan de dames van de Gezinsvieringen in Houwaart en aan de ouders en catechisten van de Eerste Communie in Onze-Lieve-Vrouw Tielt voor de voorbereiding en de begeleiding van de kinderen op het Hoogfeest van de Openbaring van de Heer (Driekoningen).

Diaken Luc Claeys

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.