vrijdag 13 maart 2020

Eucharistievieringen via Radio Maria

Door de crisis van het coronavirus zijn de Eucharistievieringen in onze parochiekerken al zeker tot 3 april opgeschort. Toch hoeft u geen enkele viering te missen. Via Radio Maria kunt u elke dag meebidden. Op zaterdag en zondag zijn er zelfs extra missen ingepland.

"Bij Radio Maria kan u dagelijks de Heilige Mis volgen, van maandag tot zaterdag om 9u. Op zondag zenden we de Heilige Mis uit om 10u.
Omwille van de maatregelen omtrent het coronavirus en het feit dat er geen Heilige Missen publiekelijk doorgaan in onze parochies, zijn er twee extra Misvieringen gepland: op zaterdagavond om 18u15, alsook op zondagavond om 18u15. Deze planning is voorzien vanaf dit weekend (14 – 15 maart), en gaat voort tot het einde van de maatregelen in de parochies."
Hoe stemt u af op Radio Maria:
- via een DAB+ radio
- via de kabel op uw TV: Telenet 912

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.