dinsdag 13 oktober 2020

1 november: Opnieuw een feestdag met beperkingen


Binnenkort vieren we de hoogfeesten van Allerheiligen en Allerzielen. Traditioneel zakken veel mensen af naar onze begraafplaatsen en zitten de kerken bomvol met gelovigen, maar dat laatste zal nu niet mogelijk zijn want de plaatsen in onze kerken zijn beperkt. 

Omdat priester Paul Schotsmans in dit feestweekend niet beschikbaar is, zullen we ook geen eucharistie vieren op Allerzielen, er is een gebedsdienst. Mat Allerheiligen celebreert E.H. Toon Thys in de vieringen. Op alle plaatsen waar we ingroep bijeenkomen dient u te reserveren. We mogen immers de maximale capaciteit van 40 gelovigen niet overschrijden. De aanmelding hiervoor gebeurt bij voorkeur via de onderstaande linken of bij de diaken 016/90 77 55

MAXIMAAL 40 PERSONEN! (vanaf 30/10/2020)

Registratie voor de Eucharistievieringen en gebedsdiensten op 31 oktober, 1 en 2 november 2020


- Zaterdag 31 oktober om 19.00u in Sint-Denijs Houwaart (max. 40 personen). Om aan te melden voor de viering in Houwaart: Inschrijvingen stopgezet

- Zondag 1 november om 10.00u in O.L.V.-Tielt (max. 40 personen). Om aan te melden voor de viering in Tielt: VOLZET

- Maandag 2 november om 10.00u in Sint-Joris-Winge (max. 40 personen). Om aan te melden voor de viering in Sint-Joris-Winge. De viering is omwille van de nieuwe coronmaatrgelen geschrapt. De kerk blijft wel open tussen 10 en 12 uur voor persoonlijk gebed. Er kunnen telkens maximaal 4 personen aanwezig zijn!

Op 1 november zijn ook alle kerken tussen 11 en 16 uur open voor persoonlijk gebed (buiten de gebedsdiensten). Familieleden van overledenen ontvangen een persoonlijke uitnodiging voor het afhalen van de kruisjes van hun dierbaren.

Registratie voor de gebedsdiensten

- Zondag 1 november om 13.00u in Sint-MattheĆ¼s Meensel (max. 40 personen). Om aan te melden voor de gebedsdienst in Meensel: Inschrijvingen stopgezet

- Zondag 1 november om 14:00u in Sint-Pieter Kiezegem (max. 40 personen). Om aan te melden voor de gebedsdienst in Kiezegem: Inschrijvingen stopgezet

- Zondag 1 november om 15:00u in Sint-Martinus Tielt (max. 40 personen). Om aan te melden voor de gebedsdienst in Sint-Martinus Tielt: Inschrijvingen stopgezet

Alle diensten zijn onder voorbehoud van de geldende maatregelen inzake de corona-epidemie die op dat moment van kracht zijn!

Diaken Luc Claeys zal op 1 november ook de graven zegenen op de verschillende kerkhoven en begraafplaatsen.

- Na de gebedsdienst omstreeks 10:50 uur op het kerkhof van de O.L.V.-kerk

- Omstreeks 11:30 uur op de gemeentelijke begraafplaats Solveld te Tielt

- Omstreeks 12:15 uur op het kerkhof te Sint-Martinus Tielt

- Omstreeks 13:00 uur op het kerkhof te Meensel

- Omstreeks 13:30 uur op het kerkhof te Kiezegem

- Omstreeks 14:15 uur op de gemeentelijke begraafplaats te Sint-Joris-Winge

- Omstreeks 15:00 uur op het kerkhof en de gemeentelijke begraafplaats te Houwaart


Luc Claeys, diakenGeen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.