woensdag 24 november 2021

Hang een kerstaffiche aan jouw raam!

Vanaf  zaterdag 27 november zijn in onze kerken de kerstaffiches 2021 beschikbaar. Ze tonen een kersttafereel geschilderd door de Belgisch-Zwitserse kunstenares Bradi Barth. Met deze kunstaffiches wil de vzw Herbronnen, die de nalatenschap van de schilderes beheert, het christelijke karakter van het kerstfeest in de verf zetten.

Daarom verdelen we de affiches in onze parochie met de uitdrukkelijke vraag om ze tijdens de advent en in de kerstperiode ze aan een venster te hangen langs de straatkant en zo Kerstmis een gezicht te geven in onze parochie en gemeente.

De diaken heeft ook nog posters van de vorige jaren ter beschikking in de pastorie. U bent altijd welkom er eentje uit te zoeken die het meest aan uw smaak beantwoordt.

We wensen u een zalige adventstijd in voorbereiding van het Kerstfeest!
Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.