maandag 5 december 2016

Wie heeft er thuis in Tielt-Winge een kerststal?

Poster van Herbronnen vzw
Enkele weken geleden verdeelden we in de kerken van Tielt-Winge een poster van de vzw Herbronnen. Met die poster wil deze vereniging het christelijke karakter van het kerstfeest beklemtonen. Met Kerstmis vieren we immers de geboorte van Jezus Christus.

Kerststal van diaken Luc
Her en der duiken er in de straten - ook in die van Tielt-Winge - kerstversieringen op. Kerstverlichting, kerstbomen, kerstmannen... Allemaal heel mooi en sfeervol op de donkerste dagen van het jaar. Maar ik vroeg me af wie in onze gemeente een kerststal zet of de poster van de vzw Herbronnen aan zijn venster heeft gehangen?

Weet je wat? Stuur me een mailtje of stuur me een berichtje via de sociale media met een foto van je kerststal of poster. Of als je wil, kom ik bij je langs om een foto te maken!


Kerstvieringen in Tielt-Winge:


Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.