vrijdag 14 juli 2017

Deken Felix 40 jaar priester

Afgelopen zondag, 9 juli, vierde deken Felix Van Meerbergen uit Diest, zijn veertigjarig priesterjubileum. Volgens de mensen die aanwezig waren was het een prachtige viering in een afgeladen volle kerk. Er was zelfs een delegatie uit Polen naar de Oranjestad afgezakt.

Ook uit onze parochiefederatie waren enkele vertegenwoordigers naar Diest afgezakt om mee te vieren en onze deken Felix in de bloemetjes en de streekproducten te zetten. Alle parochies waarvan Felix deken is, legden enkele spaarcenten samen waarmee ze een elektrische fiets aankochten en aan de deken cadeau deden.

Bedankt deken Felix voor je dienst aan de mensen en aan de Heer. Hieronder een fotoreportage van (c) Gaston Puelinckx.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.