woensdag 3 maart 2021

Waar kan ik meevieren?

Op zondag 7 maart vieren we de liturgie in de Onze-Lieve-Vrouwkerk van Tielt (Bergstraat). De viering van 10 uur wordt gestreamd via Facebook van de Kerk in Tielt-Winge en opgenomen. Nadien wordt ze ook beschikbaar gesteld op de andere media van onze parochie Youtube, Twitter en deze website (blog). Celebrant: E.H. Paul Schotsmans, predikant: diaken Luc Claeys.

O.L.V.-kerk te Tielt (Bergstraat)

Aan de viering kunnen omwille van de coronamaatregelen slechts 15 gelovige deelnemen (de celebrant en organist niet meegerekend). Daarom is het nodig vooraf te reserveren via koster Marcel Van Aerschot (tel. 0475/204.304).

Andere mogelijkheden:

- Via Radio 1: uitzending vanuit de O.L.V.-kathedraal in Antwerpen om 10 uur.

- Televisiemis: uitzending vanuit de Sint-Janskathedraal in Den Bosch om 10 uur via NPO2 (Nederlandse televisie)

- Op Kerknet: uitzending via de website Onze-Lieve-Vrouwkerk te Huldenberg om 10 uur www.kerknet.be

- Op de website van het bedevaartsoord te Scherpenheuvel en het Youtubekanaal van de Kerk in Diest om 10:30 uur.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.