dinsdag 3 januari 2023

Oproep tot kandidaturen voor de Kerkfabriek

In april worden verkiezingen gehouden voor een gedeeltekijke vernieuwing van de kerkraad. Het betreft de verkiezing van de kleine helft (2 in aantal) van de vijf leden. Omdat één van de andere leden ook zijn maandaat ter beschikking stelt zijn er in de parochie van Tielt-Winge 3 openstaande vacatures.

De kerkfabriek is een openbare instelling, zijnde een rechtspersoon van publiek recht, die de materiële middelen beheert, nodig voor de uitoefening van de eredienst in de parochie. Kerkfabrieken staan in voor het onderhoud en de bewaring van kerken en pastorijen.

Woon je in Tielt-Winge, ben je katholiek, meerderjarig en geïnteresseerd om mee te werken aan de praktische en materiële organisatie van de eredienst in onze parochie, aarzel dan niet om contact te nemen met diaken Luc Claeys, Sint-Annastraat 17, tel. 016/90.77.55 of stuur een e-mail via het contactformulier op deze website.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.