zaterdag 21 oktober 2023

Met Allerheiligen denken we aan al die heiligen die ons in geloof zijn voorgegaan en ons nog steeds tot voorbeeld zijn. Met Allerzielen denken wij aan hen die gestorven zijn en misschien wel heilig zijn geworden in ons eigen hart.

Het verlies van een dierbare door de dood laat diepe sporen achter in een mensenleven. Na zo'n verlies is vaak nog dagelijks de pijn en het gemis te voelen. Juist in deze periode van het jaar als de bladeren vallen, de natuur in rust gaat en het daglicht mindert, willen wij ons verbinden met al die mensen die ons zijn voorgegaan en waarvan wij bidden dat zij mogen leven in Gods Liefde en Licht. In onze parochie Sint-Donatus Tielt-Winge willen wij hier op 31 oktober, 1 november en 2 november op verschillende manieren bij stilstaan.

We nodigen iedereen van harte uit in de kerk om te bidden  dierbaamet de gezinnen die het afgelopen jaar een familielid verloren hebben. Bij deze gelegenheid kunnen ze het kruisje met de naam van hun familielid dat we achteraan in de kerk hebben opgehangen, meenemen naar huis.

We bidden:

- Tijdens de avondmis om 19 uur in de kerk van Sint-Joris-Winge op dinsdag 31 oktober 2023.

- Op het hoogfeest van Allerheiligen op woensdag 1 november 2023 om 10 uur in de kerk van Onze-Lieve- Vrouw Tielt.

- Op de gedachtenis van Allerzielen donderdag 2 november 2023 in de kerk van Sint-Pieter Kiezegem om 10 uur en in het WZC Campus Dommelhof om 14u30 te Sint-Joris-Winge.


De diaken en medewerkers zullen op woensdag 1 november 2023 ook de graven zegenen op de gemeentelijke begraafplaatsen:

- Om 11u op het kerkhof rond de Onze-Lieve-Vrouwkerk te Tielt

- Om 11u30 op de gemeentelijke begraafplaats te Tielt, Solveldstraat

- Om 13u op het kerkhof aan de Sint-Martinuskerk te Tielt

- Om 14u op de gemeentelijke begraafplaats te Sint-Joris-Winge

- Om 15u op het kerkhof aan de Sint-Mattheuskerk te Meensel

- Om 16u op het kerkhof en de gemeentelijke begraafplaats te Houwaart

- En op donderdag 2 november 2023 na de mis op het kerkhof aan de Sint-Pieterkerk te Kiezegem.


Bij deze gelegenheid zijn volgende kerken open voor stil gebed:

Sint-Joris-Winge: dinsdag 31 oktober van 18u tot na de mis

Onze-Lieve-Vrouw Tielt: woensdag 1 november van 09u tot 16u

Sint-Pieter Kiezegem: donderdag 2 november van 9u tot na de mis


De parochiale Stuurgroep i.s.m.

Diaken Luc Claeys

Meewerkend priester Paul Schotsmans

Meewerkend priester Augustinus Aerssens op

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.