dinsdag 26 november 2019

Kerk in Tielt-Winge aanwezig op de kerstmarktenVerspreid het Goede Nieuws

Er is een toenemende tendens om de Blijde Boodschap van Christus op het achterplan te zetten. De Kerk in Tielt-Winge neemt daarom deel aan de kerstmarkten in de gemeente en wil uitdrukkelijk vertellen waarover Kerstmis gaat. Iedere gelovige in onze parochie kan daaraan een bijdrage leveren.

Kerstaffiche om thuis op te hangen


Een kerstaffiche voor bij u thuis
Op de kerstmarkt en tijdens de vieringen in de Advent zullen we een poster uitdelen om de christelijke kerstgedachte te verspreiden. U kunt de poster aan een venster hangen langs de straatkant. U kunt ook meerdere posters meenemen naar huis en uitdelen aan de kinderen en kleinkinderen en hen vragen hetzelfde te doen.

Échte kerstartikelen
Tijdens de kerstmarkt zelf verkopen we christelijke artikelen: zo is er een olijfhouten kerststalletje t.b.v. € 15,00. Bent u op zoek naar een leuk kerstcadeau voor kinderen? Een puzzel toont hun de geboorte van Jezus met de dieren en de ster van Bethlehem. Hij kost € 16,95. Voor de allerkleinsten zijn er kinderboekjes met het kerstverhaal. Met onze kerstkaarten kunt u uw kerst- en nieuwjaarswensen overbrengen.  Een heel gamma aan kaarsen brengt gezelligheid aan tafel en in uw woonkamer. Breng ons dus zeker een bezoekje op zondag 1 december te Winge of zaterdag 7 december in Houwaart.

Er is een toenemende tendens om de Blijde Boodschap van Christus op het achterplan te zetten. De Kerk in Tielt-Winge neemt daarom deel aan de kerstmarkten in de gemeente en wil uitdrukkelijk vertellen waarover Kerstmis gaat. Iedere gelovige in onze parochie kan daaraan een bijdrage leveren.

Kerk in Nood
Deze artikelen worden verkocht ten voordele van de katholieke liefdadigheidsorganisatie Kerk in Nood. Ze ondersteunen de gelovigen overal waar ze verdrukt, vervolgd of in nood verkeren en doen dat door informatie, gebed en actie. Meer informatie vindt u op de website www.kerkinnood.be.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.