donderdag 29 april 2021

Dopen is mogelijk!

Ik krijg regelmatig de vraag of er nog uitvaarten, huwelijken en doopsels mogelijk zijn in de 6 kerken van Tielt-Winge. Soms wordt er gefluisterd dat er al kerken gesloten zouden zijn, maar dat is niet zo. In alle kerken zijn deze vieringen mogelijk. 

Beperkingen door corona
Het is wel zo dat er door de coronamaatregelingen beperkingen van kracht zijn. Aan de doopviering van Imke Moons op zondag 18 april in de Onze-Lieve-Vrouwkerk van Tielt werkten de zusjes Jinthe en Maura, papa Michaël, mama Odessa, peter Robbe en meter Tine actief mee. We kunnen ook een beroep doen op een schare medewerkers die assisteren in het doopsel. 

Wees welkom
Bij de doopviering van Imke hielpen stagiair-diaken Emiel Clerckx en acoliet-zanger Erik Noë mee, terwijl koster Marcel Van Aerschot alles piekfijn klaarzette. Wees dus welkom in onze kerken en breng maar nieuwe leerlingen van Jezus aan, maar houd het veilig! 

Diaken Luc Claeys

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dank u wel voor uw reactie. Van zodra ze is nagelezen en goedgekeurd, zullen we ze publiceren.